2012 Tepe Home Yemek Masası Modelleri

Tepe Home 1997 yılında Bilkent holding e bağlı olarak kurulmuştur. İlk mağazasını da Bilkent alışveriş merkezinde 1998 yılında açmıştır. Daha sonra hızla büyüyerek bir dünya markası olmayı başarmıştır. Tepe Home genellikle alışveriş merkezlerinin çoğunda bulunmaktadır. Diğer mağazaları da alışverişin sıklıkla yapıldığı yerlerde açılmıştır. Böylelikle avantaj sağlayan bir marka olarak herkesin gezip alışveriş yapabileceği şekilde mağazalarını tasarlamıştır. Bu sektörde liderliğini ve öncülüğünü koruyan bir markadır. Tepe home mağazarında bir çok ürün bulabilirsiniz ev mobilyası dışında ev aksesuarlarına da ofis mobilyalarına da bünyesine yer veren bir markadır. Ayrıca aldığınız eşyalarınızı evinize kadar ücretsiz getirip monte ederek müşteri memnuniyetini de burada ortaya koymaktadır. Zaten her zaman müşteri odaklı çalışan ve kalitesinden ödün vermeyen bir markadır. Bu yönü ile de tercihler arasında ilk sırada yer alacaktır. Sizlere tepe home un birbirinden şık yemek masası takımlarını sunmak istedik bunlar sadece bir kaçı iz dilerseniz en yakın tepe home mağazalarına giderek yada katalog elde ederek buradan da istediğiniz yemek masasını seçebilir ve evinizi tamamlayabilirsiniz. Evimizde bulunması gereken en önemli eşyalardan bir taneside yemek masasıdır. Her evde mutlaka yemek yenilir ve yemek yemek için mutlaka bir masa olması gerekir evinizi döşerken de alacağınız eşyalar arasında yemek masası da ilk sırada gelmektedir. Mobilyamızı seçerken koltuk takımımıza uygun şekilde yemek masaları seçeriz. Tabi sadece hepsi uyumlu olan mobilyalar almayanlarda vardır kotluk takımı farklı yemek odası farklı bir çok tarz vardır. Zaten artık farklı şekillerde evleri döşemek moda olmuştur. Sizde eğer yemek masanızı değiştirmek yada yeni bir yemek masası almak istiyorsanız örnek olarak gösterdiğimiz bu yemek masalarına göz atabilir daha sonra en yakın tepe home mağazalarına gidebilirsiniz.
Tepe Home Yemek Masası ModelleriBu masada eminiz aklınız kalacak çünkü desenleri ile bile bir harika olan yemek masası sandalyesi ile dört kişiliktir. Masa iki katlı camdan oluşmaktadır üst kısmı tek renk buzlu cam alt kısmı ise sandalye ile aynı desende olan camdan oluşmaktadır.
Tepe Home Yemek Masası ModelleriHarika bir yemek masası ile karşınızdayız tamamen tasarımdan oluşan bu yemek masasının benzerini bile hiç bir markada bulamayacaksınız sadece tepe home mağazalarında bulabileceğiniz bu şık tasarım olan yemek masası takımı evinizde yenilik yaratcak.
Tepe Home Yemek Masası ModelleriBu yemek masası tamamen siyah kalın camdan oluşmaktadır masa ayağı tasarım olup yine zemine gelen ayak kısmı siyah camdan oluşmaktadır. Sandalyeleri ise yine masaya uyumlu siyah renkten deri ile kaplanmış harika bir uyum sağlamıştır.
Tepe Home Yemek Masası ModelleriDekoratif tarzlarda farklı tasarımlar sunan tepe home bu yemek masası ile göz alıyor sandalyesi ile de masası ile de harika bir görünüme sahip olan bu yemek masası sandalyelerinin hepsi birbirinden farklı renklerde tasarlanmıştır.
Tepe Home Yemek Masası ModelleriMobilyalarınızda farklı tasarımlara evinizde mutlaka yer vermelisiniz mesela buna yemek masanızdan başlayabilirsiniz tepe home sizler için tasarlamış olduğu bu yemek masasında kırmızı ve siyah renkleri bulunduruyor görüntüsü ile de çok şık görünüyor.
Tepe Home Yemek Masası ModelleriYine çok şık bir tepe home köşeli yemek masası modelleri harika tasarımı ile genç evlilerin daha çok ilgisini çekecektir beyaz üzerine siyah geometrik şekillerden oluşan bu sandalye ve koltuğu evinize canlılık katacak derecede harika görünüyor.
Tepe Home Yemek Masası ModelleriGeniş masası ile göz alan tepe home yemek masası geniş aileler için çok kullanışlı bir model olacaktır rahatlıkla yemek yiyebileceğiniz bu büyük masası cam olarak tasarlanmış ve sandalyeleri ise krem renklerde deri kaplamadan oluşmaktadır.
Tepe Home Yemek Masası ModelleriYemek masamız dışında sandalyeleri de önemlidir hem masa ile uyum sağlayacak hemde yemeğinizi yerken rahat oturabileceğiniz tarzda sandalyeler olmalıdır örneği tepe home bu yemek masası takımı gibi sandalyeleri ile rahatlığını konuşturuyor.
Tepe Home Yemek Masası ModelleriYemeklerimiz mutfağımızda yaparız ve bazı bayanlar yemek yaptığı yerde masa olmasını tercih eder bu yüzden tepe home mutfakta da kullanabileceğiniz modern yemek masalarını tasarlamıştır. Yeşil dekoratif sandalyeleri ile harika görünüyor.
Tepe Home Yemek Masası ModelleriEvinizde klasik tarzda mobilyalar hakimse yemek masanızın da ona uyum sağlaması gerekir mesela bu tepe home yemek masası gibi her klasik mobilyaya uyum sağlayabilecek olan yuvarlak masası ile güzel bir yemek masası modelidir.
Tepe Home Yemek Masası ModelleriEğer mor renklerde bir koltuk takımınız varsa yine ona uyacak şekilde yemek masası seçebilirsiniz tepe home da bir çok renkte bulabileceğiniz masa ve sandalyeler evinize uyum sağlayacaktır burada da gördüğünüz gibi şık bir yemek masası modeli.
Tepe Home Yemek Masası ModelleriEvlerinde canlı renkleri tercih eden bayanlar yemek yediğiniz masanında canlı renklerde olmasını istiyorsanız tepe home yemek masası modellerine göz atabilirsiniz kırmızı masa ve sandalyelerden oluşan bu takım evinize çok yakışacaktır.
Tepe Home Yemek Masası Modelleriİster salonunuzun bir köşesine isterseniz mutfağınızın bir köşesine koyabileceğiniz ve fazla yer kaplamayacak olan tepe home yemek masası modeli bir harika modern köşe koltuğu deriden oluşmakta ve yine sandalyelerde uyum sağlayacak şekilde deri kaplamalı cam masalı şık bir takım.
Tepe Home Yemek Masası ModelleriYine şık ve bir o kadar sade bir yemek masası sunuyoruz sizlere tepe home bu yemek masası kare dört kişilik bir masadır ama siz daha fazla sandalye koyabilirsiniz masa bacakları ve sandalye bacakları sade bir şekilde tasarlanmış yine masanın üstü camdan oluşmaktadır.
Tepe Home Yemek Masası ModelleriEvinize bir yemek masası değil birden çok alacaksanız bir tanesini bu şekilde alabilirsiniz bu yuvarlak şekilde olan tepe home yemek masasını isterseniz mutfak masası olarak mutfağınızın bir köşesinde de kullanabilirsiniz hem portatif hemde yer kaplamayacak şekilde sandalyeleri masanın altına girecek şekilde tasarlanmıştır.
Tepe Home Yemek Masası ModelleriSpor tarzda döşenmiş bir eviniz varsa bu masa evinize uyum sağlayacaktır kare beyaz ve üstü kalın buzlu cam dört kişilik olan Tepe Home yemek masasının sandalyeleri ise mor renklerde demirden ve farklı tasarımda yapılmış harika sandalyelerden oluşuyor.
Tepe Home Yemek Masası ModelleriSıra dışı mobilyaları tercih eden bayanlar için evine uygun olacak bu Tepe home yemek masası modeli bir harika masası cam olan bu yemek masasının sandalyeleri ise cam görünümünde şeffaf ve tasarım asimetrik şekillerden oluşmaktadır evinize çok yakışacak.
Tepe Home Yemek Masası ModelleriŞık bir yemek masası ile karşınızdayız Tepehome’un bu yuvarlak masalı yemek masası eğer eviniz küçükse de çok kullanışlı olacaktır. Ahşap masası ve sandalyelerinden oluşan bu yemek masası dört kişliktir sandaleyeleri de yeşil pufları ile rahat görünüyor.Tepe Home Yemek Masası Modelleri

Bir önceki yazımız olan Yemek odası dekorasyonu ve mobilyalar başlıklı makalemizde Yemek odası dekorasyonu ve mobilyalar-dekorasyonu, Yemek odası dekorasyonu ve mobilyalar-fiyatlari ve Yemek odası dekorasyonu ve mobilyalar-modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>