Yatak Odası İçin Sürgülü ve Aynalı Elbise Dolapları Modelleri

Yaşam alanlarımızın en önemli parçalarından olan yatak odalarımızın herzaman evim şahane derken en şahane bölümlerden olmasını isteriz.

Yatak odalarının vazgeçilmezi olan sürgülü veya aynalı elbise dolapları, özellikle evli çiftler için oldukça önemli bir ev eşyası olmaktadır. Genellikle elbiselerin ve özel eşyaların saklandığı ya da yerleştildiği bölüm olan bu dolaplar, şimdilerde büyüleyici bir tasarıma bürünmüş halde satışa sunulmaktadır.

Birbirinden farklı tasarımların yer aldığı modeller arasında, rengarenk dolap modelleri yer almaktadır. Özellikle çift kapılı modellerin üzerine konuşlandırılan aynalar, boy aynası özelliği taşımasından dolayı son zamanların en çok tercih edilen seçenekleri olmaktadır. Tek kapılı modellerde yer alan aynalı modeller, yatak odalarının atmosferini değiştiren bir hava kazandırmaktadır. Siyah ve beyaz renklerin ağırlık kazandığı modeller arasında, çiçek motifleri yer alan ayna modelleri de yer almaktadır. Sizde yatak odalarınızda ayrıyeten bir boy aynası ve sıra dışı bir elbise dolabı tercih ediyorsanız, son zamanların trend modelleri olan elbise dolaplarına bir göz gezdirin deriz.


Bir evim şahane olsun diyenler için hazırladıgımız yazının sonuna daha geldik birdaki yazımızda buluşmak üzere.

Bir önceki yazımız olan Modern Sürgülü Gardrop modelleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>