Evim Şahane Başvuru Formu ile Başvuru Koşulları

Farklı farklı örneklerden fikirler ediniriz, çeşitli yerlerde gördüklerimizi baz alırız ve kimi zaman arkadaşlarımızın verdiği tüyolara kulak veririz ev dekorasyonu için yaptığımız çalışmalarda.

Bu dekorasyon çalışmaları sonucunda tam da istediğimiz sonuca varamayabiliriz. Renk seçimleri, oda yapısına uygun mobilya seçimi, odanın bulunduğu konum, benimsediğiniz tarz belki yanlış sonuçlara yol açmaktadır. Yine de zevklerimizi göz ardı etmeden, en doğru sonuç için çabalar dururuz. Eğer hala istediğiniz sonuca ulaşamıyorsanız, bugün size Evim Şahane isimli programdan bahsetmek istiyorum. Evim Şahane programı, ev dekorasyonu üzerinde duran ve hafta içleri hergün, farklı bir ailenin beğenmediği bir odasını baştan aşağıya yenileyen formata sahiptir. Bu yenileme çalışmaları tam tamına üç gün içerisinde tamamlanmakta ve yenilenen oda Kanal D tarafından aileye hediye edilmektedir. Hafta içleri hergün, saat 14.15′ ten itibaren Kanal D ekranlarında Evim Şahene programını izleyebilir ve takip edebilirsiniz. Siz de o, şanslı aileler arasında yer almak için Evim Şahane başvuru formunu doldurabilirsiniz.

Evim Şahane başvuru formunu doldurmadan önce eminim aklınıza birçok soru takılacaktır. Acaba başvurma ücretli mi ya da yenilenen oda için herhangi bir ücret ödüyor muyuz? Bu konuda emin bir şekilde size hayır cevabını verebilirim. Ne başvurmak ücretli, ne de yenilenen oda için herhangi bir ücret talep edilmiyor. Anlıyacağınız dekore edilen oda, Kanal D Evim Şahane tarafından sizlere hediye ediliyor.

Peki Evim Şahane katılım şartları nelerdir? Herhangi bir katılım şartı bulunmamaktadır. Şuan, sadece İstanbul içerisinden gelen başvuruları değerlendirmekteler. Bunun sebebi de gerekli alt yapının henüz başka şehirlere açılmak için uygun olmamasından kaynaklanmaktadır. Eğer İstanbul’da ikamet ediyorsaz ve beğenmediğiniz odanızın yenilenmesini istiyorsanız Evim Şahane başvuru formunu,hemen doldurmaya başlıyabilirsiniz. Kişisel bilgilerinizi ve eviniz ile olan bilgileri, formu doldururken eksiksiz ve doğru tamamlamaya önem gösterin. Bu şansınızı daha da arttıracaktır.

Bir önceki yazımız olan Dekoratif Duvar Rafları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Evim Şahane Başvuru Formu ile Başvuru Koşulları” üzerine bir düşünce

  1. nrgs

    evim şahane ekibi olarak süpersiniz..ama her izlediğim programa bakıyorumda zaten zengin kesmine gidiyor durumu iyi olan kişilerin evini yeniden yapıyorsunuz.. neden yeni evleneceklerin yada durumu iyi olmayan insanların evini yapmıyorsunuz? benim önerim evlenecek çiftlerin evini kurmak için çalışma başlatmanızı rica ediyorum mesela biz bir ev kuramadığımız için evlenemiyoruz.. bizim gibi çok çift vardır eminim.. bize yardımcı olmak evimizi kurmamıza yerdım etmek istemezmisiniz? bu yazdıklarımı dikkate almanızı ve geri dönüş yapmanızı rica ederim..

    Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>